L’Officiel interjera foto

Vasara un pirmo reizi esam aizceļojuši uz “Zvērā”, 2ā diena un vēders kurkst pēc kā garšīga.. nekas cits neatlika, kā līst mašīnā pēc kāda kāruma.. un taisni ding dong (tā gan man aļo neskan) zvans! Tālāk sekoja hallo no manas puses un saruna, ko es atcitēt vairs nespēju un tas arī nav tik būtiski, bet gala rezultāts tāds, ka pēc pāris dienām mēs dodamies fotografēt interjera dizaineres Katrīnas Stirnas veidotos interjerus priekš raksta L’Officiel žurnāla interjera pielikumam. Fočēšanas diena izvērtās varen gara, darbīga un interesanta, jo bija jāmēro arī ceļš ārpus Rīgas, bet taisni pēdējā objektā, kad nedaudz jūtams jau bija pagurums, mums makten braši talkā nāca 3 pūkaini šī objekta iemītnieki, kuri bija ļoti ieinteresēti visā šajā procesā. Kamēr viens uzreiz ar blīkšķi tika galā ar statīvu un otrs bija izdomājis jau laicīgi iekārtoties fotoaparāta vietā uz līdzbraukšanu, trešais aktīvi sekoja katram solim, ik pa brīdim uztaisot astotnieku ap kājām, vai arī šaurākās vietās aši pamanījās iekārtoties uz kāda blakus stāvoša skapīša, lai, kamēr es raugos objektīvā un iestādu kadru, varētu ar ķepu piekārtot manu frizūru un auskarus. Paldies burvīgajiem palīgiem un Katrīnai par jauko sadarbību!

InterjersInterjers

This entry was posted in Foto, Interjera foto and tagged , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*