5D Mark II filmēšana

Beidzot arī izdevās 5d mark II pielietot kādā nopietnākā video projektā ! Raitis no Tritone studio uzaicināja asistēt Baltas apdrošināšanas reklāmas video filmēšanā. Iepriekš šo to jau bijām filmējuši ar 5D mark II, līdz ar to sapratām, ka ar vienu batereju šis pasākums neies krastā, jo pēdējās reizēs viemēr bija beigusies batereja. No rīta pa ceļam uz filmēšanu tika nopirkta arī otra bača, kas vēlāk izrādījās ļoti noderīga.
Dienas laikā pārlādējām bačas vismaz trīs reizes – live view režīms ir ēdelīgs. Interesants bija arī monitoru setups – video signāls pa tiešo bija jāpadod gan filmētājiem uz fokusa monitoru(vai arī kā citādi to nosaukt) + gan režisoram un klientam vēl uz otru monitoru. Problēmas neradās, izmantojot sadalītāju viss strādāja, kā paredzēts. Savukārt fokusa monitora uzstādīšanai uz statīva, blakus fočukam lieti noderēja magic arm stiprinājums (ļoti noderīga lieta) ! Visa parikte vēl tika uzlikta uz sliedēm un diena varēja sākties.
Filmēšana bija jauki intensīva, pa vidam tika iefočēts arī stop motions. Bija patīkami redzēt Tritone studijas gala montāžas produktu iekš TV kastes.

Pāris bildes no mana telefona :)

Dresētais kaķisStatīvs, sliedes, 5D mark II, monitors, magic arm

[pro-player width=’320′ height=’240′ type=’video’ image=’http://www.skate.lv/blog/wp-content/uploads/2009/10/balta_video_preview.jpg ‘]http://www.skate.lv/blog/wp-content/uploads/2009/10/balta_reklama.f4v[/pro-player]

This entry was posted in 5D mark II, video and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*