Filmējam ar 5D Mark II lidmašīnā

Šodien dodamies uz Lidostu. Šoreiz nevis lai pamestu Latviju un izslēgtu gaismu, bet tieši pretēji – pa ceļam savācam gaismotāju, lai ieslēgtu lielāku gaismu. Tā kā pirmais nopietnais tests ar 5D mark II ir izdevies, esmu atkal uzaicināt asistēt Trintone un jāfilmē Airbaltic drošības instruktāžas video iekš Boinga 747. Šoreiz līdzi atšķirībā no iepriekšējās reizes ir krāns, nevis sliedes. Kolēga Mārcis ir sarunājis arī baseplati ar sliedēm un focus pulleru, kas diezgan atvieglo darbu, gan fočuks ir stabilāks, gan focus pulleris lieti noder asuma uzstādīšanā.

Līdzīgs kā šajā foto. follow_focus1

Teiksim tā, bija neliels satraukums par to, vai pietiks ar 24-70 plato galo šādā šaurībā, kas beigās izrādījās lieks. Tīri tehniski tika filmēts uz iso 800 līdz 1000, kas 5 markam nerada īpašas problēmas ar graudu. Pats process gan bija diezgan sarežģīts, jo izbīdīties ar krānu pa lidmašīnas šaurajām ejām, izgaismot to visu un atkal padot video signālu uz diviem monitoriem gan mums filmētājiem, gan režisoram ar klientu nebūt nebija tik vienkārši. Pulkstens sešos mūs meta ārā no lidostas, jo aizliegts atrasties bez speciāla auto teritorijā, līdz ar to ceļojums atpakaļ uz busiņu, ar vismaz trīs pārkraušanās reizēm bija garšs. Anyway, video droši vien varēsiet iečekot, lidojot prom no Latvijas, vai arī atgriežoties :)

Te neliels ieskats darba procesā

Gaismas, lidmašīna, filmēšanaKolēga Mārcis iepozē

This entry was posted in 5D mark II, video and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*