Decembra stila lapa

Kādā novembra rītā, nojaušot, ka diena būs gara, iesviedu somā pāris ābolīšus, banānu un protams arī fočiku, sēdos mašīnā un laidu Studio Imagine virzienā, kur  Ivetai Vaivodei bija paredzēta fotosesija Santas decembra numuram. Biju ļoooti priecīga par šo Ivetas piedāvājumu un izdevību paasistēt un pavērot visu noteikošo.

Klavieres, vēsi zilganas un oranžīgas gaismas, dūmi, stilā jaušamas karnevāliskas un teatrālas nianses, makten bagātīgi aksesuāri un aukstums.. Kā nosalis ezītis miglā izmantoju katru izdevību pasildīties prožektoru gaismā.  Savu somā līdzpaņemto sabiedroto vienkārši nevarēju nelikt lietā. Vieglā dūmakā tītie spīdīgie prožektori paķēra mani. Laikam nebija gandrīz neviens skats, kur es tos neiekļautu kadrā. Un tā kā veidotie tēli man kaut kā radīja vēlmi pēc tādas kā skatuviskas ainavas, prožektori tā vien piedeva īsto atmosfēru un manās acīs labi papildināja kadru.

Tagad ar nepacietību gaidu, kad tikšu līdz kādai bodei, lai iemestu aci decembra numurā un redzētu Ivetas skatījumu un sēriju, kādā tēlus būs stilistiski savirknējusi! Mīļš paldies Ivetai!!! :)

Santas decembrisSantas decembrisSantas decembrisSantas decembris

This entry was posted in Foto, Stils un mode and tagged , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>