Ķīšezera kanāla wake fotosesija

Jau kādu laiku atpakaļ draugos sarakstījos ar Kristīni Bezbaili, kura ļoti vēlējās doties wake fotosesijā. Tad nu šis brīdis arī pienāca. Jāsaka visu cieņu Kristīnei, jo viss bija noorganizēts līmenī – atsevišķa laiva gan braucējam, gan fotogrāfam. Kaut ko tādu biju pieredzējis pasen, kad devāmies wake sesijā pa Daugavu Riga Cup ietvaros speciāli medijiem noorganizētajā fotosesijā ar diviem wake kuteriem un ārzemju braucējiem. Ķīsītī sen nebiju bijis, atzīšos dziļā pagātnē vienreiz bijām pie Jadvigas pabraukāties, kad Bebris vēl weikoja. Šoreiz ar kā nu ne klāt bija arī Jadviga, kas ar savu ģevjatku un moci aizmugurē, kaut ko dusmīgi norūca uz manu auto parkingu, un devās tālāk :)

Šoreiz gan fotogrāfam nevis wake kuteris, bet es pat nezinu, kāda tipa laiva. Īsāk sakot, daļēji piepūšama, ne īpaši ērta fočēšanai, bet ātra. Sākotnējais plāns paredzēja sesiju iekš ķīšezera, ātri tikām skaidrībā, ka labāk doties uz ķīšezera kanālu. Norunājām, ka mēģināsim turēties wake kuterim sānos, un dodamies kanālā.

Ķīšezera kanāls

Jāsaka, ka kanāls ir iespaidīgs, daļa no malā saceltajām barakām, laivu novietnēm, šķūnīsiem, nezinu, kā to visu labāk nosaukt, atgādināja pēdējo REMBO filmu, pietrūka tikai paša Stalones un  čūskas.

Ķīšezera kanāla barakasRembo būda

Kā zinātāji saka, uz ūdens nekad neko nevar zināt, tā nu arī pēc pirmā izbrauciena pa kanālu, jau parādās pirmās problēmas ar foto laivu, kurai sāk atteikt starteris. Pēc vēl viena izbrauciena, wake kutera dzenskrūvē tiek ierauta aukla, aiz kuras tiek vilkta Kristīne. Seko sižets ar vietējo iedzīvotāju izpalīdzību ar nazi, un kutera vadītājs pazūd zem ūdens cīņā ar čūskām, tfu, es gribēju teikt auklu.

Vēl pāris izbaraucieni, kuru laikā Kristīne paspēj apšļakstīt nevainīgos makšķerniekus, liekas kādā no nākamajām reizēm tie varētu mest kaut ko mūsu virzienā, seko arī riskants pasākums ar triku izpildi zem tilta, kur nav tas dziļākais ūdens!

šķaksti

Sākotnējais uztraukums par to, vai pietiks ar 20 min. sesiju ir sen jau garām, kopā uz ezera esam pabijuši divas stundas, daļu laiski gozējoties saulītē, daļu intensīvi fočējot !

Tīri tehniski pārsvarā šoreiz tika bliezts sekvencēs ar Eos 1D mark III un 70-200mm, jo uz ūdens laiks ir nauda, un, lai noķertu īsto momentu, te nevar ilgi kā teikt čakarēties.

Te neliels ieskats sesijā.

Ķīšezera_kanāls_satiksmeBackside shiftyķīšezera wake sesijaepic failshifty grabsekvenceuz ezera

Paldies visiem par jauki pavadīto dienas pirmo pusi, kura jau turpinājās sk8 fotosesijā Rīgas ielās, bet par to citreiz..

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>