Skeitborda fotosesija Valmierā I daļa

Kopējais Rīgas noskaņojums rosināja doties ceļā, uz kurieni ? bija galvenais jautājums. Atbilde bija vienkārša – tur kur ir spoti (vietas, kur labi iebraukāt).  Uzreiz prātā nāca Valmiera, pilsēta kurā biju pavadījis daļu savas bērnības vasaras un jau vēlāk iepazinis turienes daudz jaukos cilvēkus, tajā skaitā arī Uģi.  Sazvanījos ar braucējiem un tika nokomplektēts kārtīgs skeiteru triecienspēks.

Ceļu sākām agri no rīta un ap 12 jau bijām pie pirmā spota, slavenā restorāna Sēnīte.  Nočekojām kas kur ko kā un fotosesija varēja sākties – nokoncetrējāmies uz reilu un Dāvi, fočēju ar 5D un 70-200 + četras zipenes pa perimetru uz pus jaudu.  Pēc Dāvja pieslēdzās Baltiņš, nomainīju arī setupu uz canon fisheye. Sekoja Mauglis ar Maksimu – Mauglim vispār bija orģināls triks, tā kā spīdēja spoža saulīte, te talkā nāca no Baltiņa aizņemtais Kiev-60 ar Arsat 30mm fisheye. 2×12 kadri uz Fuji simtnieces un dodamies tālāk, diezgan ilgs laiks jau šeit pavadīts.

Labākās bildes protams pagaidām ne blogā !

Rūdolfs Baltiņš Fakie nosegrindMaksims Feofilofs frontside boardslide

Valmierā esam pēc kāda laika un jau parādās pirmie augļi, meklējot Valmieras slimnīcas baseinu, uzejam reilspotu un kaut ko līdzīgu funboxam, tālāk jau nepabeigtas tribīnes ar gariem ledžiem un benkiem ārpusē. Uzreiz tiek nolemts šeit pastrādāt, šī sesija gan ilgi nevelkas, bet ir diezgan produktīva. Seko arī ātrs kickouts (bet par laimi šis tas jau ir uztaisīts gan uz foto, gan realitātē). Laimīgi dodamies tālāk uz Valmieras slimnīcas baseinu.

Turpinājums sekos..

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, skeitbords and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>