Skeitborda fotosesija Valmierā II daļa

Turpinājums no stāsta pirmās daļas

Kur tā slimnīca ir bija zināms, kur baseins nē, palīdzēja itelefons ar google mapiem. Dodamies aiz slimnīcas un reku jau viņš ir – ugunsdzēsības baseins, kādreiz droši vien bijis pilns ar ūdeni, tagad jau sen kā nē. Segums ir nedaudz ruff, bet tas netraucē čaļiem atlaist, man problēmas sagādā kadrējums, vieta kur var kaut ko uztaisīt nav liela un atrodas vienā stūrī, tā kā  sākumā nekādīgi nespēju atrast rakursu kas man liktos ģeniāls, nu neko nākas strauji mainīt canonu pret kievu, mainu arī objektīvus, kā viemēr, ja jau iepriekš nav izplānots saules atrašānas leņķis noteiktās stundās un ēnu veidošanās, kā arī citi aspekti, nākas improvizēt. Šoreiz fočējam bez zipenēm, jo ir pietiekami laba gaisma, kā arī beigu atrastais rakruss nemet nekādas briesmīgas ēnas. Laiks iet bildes ir, laiks doties tālāk – Valmieras pārgaujas biblitoēka, handreils. Sazvanos ar Uģi, viņš drīz ir klāt ar velo. Reils ir tāds nekāds un kāds labāks slaids ar nevienam nav padomā, fočējam maksima kiflipu pāri reilam. Paralēli fočēšnai notiek pāarunas par un ap foto ar Uģi un Rūdolfu, kopīgā konsultācijā tiek pieņemts pamainīt arī rakursu un lūk 2 kadri viens no tiem tiek nozemēts, tas saucās session over.

Nākamais spots Daliņu stadiona hanreili, bet te mūs gaida nepatīkams pārsteigums vietējais pārvaldnieks ir stresā par traumām un neļauj mums neko darīt, arī zvans šefam nepalīdz. Liekas uz šejieni citreiz jābrauc jau iepriekš officiāli piesakot fotosesiju ! Seko Valmieras memoriāls, segums šeit ir nebaudāms (lai neteiktu ka nebraucams), tomēr par spīti tiek atrasts arī spots un triks, tiek realizēta Uģa ideja par tuneli un tā kā braucēja novietojums laikā un telpā nedod iespēju iekadrēt arī memoriālu esmu nedadz vīlies, bet par spīti tam bilde ir un jau laiks atvadīties no Valmieras un Uģa kā arī jau satiktajiem vietējiem iezemiešiem !

Sākas ceļš atpakaļ, pa ceļam gan vēl iebraucot nepabeigtajā stadionā, kur bijām dienas sākumā  un ar skeitparkā atrastajiem  finiera gabaliem dodam iespēju banku spotiem piedzīvot Baltiņa un Dāvja triku fotofiksāciju !

Milzīgs paldies visiem braucējiem, Uģim un arī sev pašam pa izcili produktīvu dienu ! Kaut tādas būtu vairāk :)

Labākās bildes protams pagaidām ne blogā !

Dāvis Nešenbergs kickflip

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, skeitbords and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>