Viena diena kopā ar kvadrātu

Rīts ir atnācis kopā ar saliekamo riteni Aist,0.5 kalmačo, Kievu-60 ar 12 platajām filmām un plānu par fotosesiju dienas garumā.  Pēc atpūtas ir pienācis laiks pastrādāt ! Sākam ar kongresu namu, kur diemžēl nēspējam vienoties ar vietējiem apsargiem un dodamies tālāk uz Mirzo Uglubleka pieminekli, kur pēc senām teikām ir aprakta nauda. Šis spots galīgi nav vienkršs un pēc pāris mēģinājumiem, liekas ka diena ir sākusies totāli neveiksmīgi. Bet toties apkārtējos cilvēkos ir radusies jūtama interese par pieminekli un arī pāris sviedru tūristu kopā ar vietējām tantiņām jau cierē kas tad tas tāds ir.

Mirzo Ulugbek monument

Tālākais ceļs vēl nav izplānots, bet domā jau pavīd šādas tādas apceres un iepriekš nolūkoti spoti. Dodamies uz kādu no vietām slēgtā teritorijā, kur pabūts pirms 3 gadiem.

Maksim Feofilovs feeble

Seko laba sesija no wallraida, uz vietas tiek piefiksēts vēl viens spots un top māksla ar rokdziedātājas galvu !

Tālāk dodamies uz Sarkandaugavas baseinu, šeit iepriekš neesmu pabijis, bet stāsti par baseinu meža vidū ir rosinājuši apetīti. Pēc kāda laika uz riteņiem braucot gar dzelzceļu esam klāt, jā šī vieta tiešam ir maģiska, baseins ir milzīgs aizaudzis ar zāli, un jau pazudis nevērīgam skatītājam atstājot tikai daļu no tā izmantojamu skeitbordam. Gribētos redzēt kā šeit ir izskatījies padomju laikos ! Šī būtu ideāla vieta betona skeitparkam Rīgā.

Sarkandaugavas baseinsSarkandaugavas baseins skats uz otru pusi

Turpinājums sekos..

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, skeitbords and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>