Ģimenes fotosesija ar Inesi, Zigi, mazo Patriku un Matīsu

Šo6dien es laikam tā ilgāk pasnaudīšu, jo šitajā aukstumā nemaz tik ļoti no silto segu krāvumiem laukā negribas līst. Bet kādas nesenākas 6dienas rīts man iesākās bik agrāk, un tas ar to nebija nebūt sliktāks. Varen omulīgu to padarīja ģimenīte no Iecavas puses, kas ciemojās pie mums fotostudijā :)

Mazais Patriks ar savu entuziastisko un enerģisko mešanos pie skrūvēšanas lietām vienā rokas vēzienā aizdzina manu vēl nelielo miegainību ;) un ar skrūvgriezi man liekas viņs darbojas jau veiklāk par mani. Apbruņojies ar to, Patriks ātri tika galā ar tēta piepūsto oranžo balonu, tāpat kā arī ar ziepju burbuļiem :) kamēr mazākais brālis rādīja varen fifīgas grimasītes!

Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija

This entry was posted in Bērnu fotosesija, Foto, Fotostudija, Ģimenes fotosesija and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*