Pirmā sezonas snow fotosesija

Kā jau iepriekš biju rakstījis, gatavojos doties saulaini aukstajās Rīgas ielās. Nedaudz gan, kā vienmēr, fotosesija iekavējās ar visādiem darbiem, bet ap plkst. 14:00 jau fočējām pirmo spotu – viss, kā jau redzams bildē, beidzās ar ātru pašvaldības policijas apciemojumu, jo, kā teikt, esam it kā bloķējuši gājēju celiņu (neviens gan nesūdzējās, drīzāk aktīvi vēroja notiekošo). Nu neko, visu smuki notīrijām un devāmies nedaudz tālāk uz “Gauju”, kur nevienam netraucējām.

Groza 5050 kickout

Kā jau sezonas pirmajās dienās viss nenotiek tik viekārši un ritoši, braucēji vēl nav kārtīgi ieskrējušies un apraduši ar straujo ziemas esamību. Ziemas aukstums ir labs izturības tests gan tehnikai, gan fotogrāfam. Obligāts priekšnosacījums ir kārtīgi silts apģērbs un zemledus makšķernieku cimdiņi, kā arī, protams, termoss ar tēju ! Galu galā šis tas baudāms bloga lasītājiem ir tapis.

Groza 5050Strazdins bs 5050 to noseslideStarzdins bs5050 180 out

Gatavojos tālākajām fotosesijām, jo ir sajūta, ka šī sezona būs patīkami produktīva !

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, snowbords and tagged , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

3 Comments