Ziemassvētku e-kartīte

Beidzot varu klāstīt, par savu pirmo Ziemassvētku vēstnesi, jo tas, nu, jau būs sasniedzis savus īstos adresātus. Kā pirmais Ziemassvētku vēstnesis man pienāca pasūtījums no Audi izplatītājiem – uzdevums izgatavot Ziemassvētku e-kartīti.

Tā kā šogad jau biju viņiem gatavojusi e-kartītes Lieldienās un Līgo/Jāņos, tad turpināju aizsākto tēmu – audi riņķu stilizāciju, tik tagad Ziemassvēktu noskaņās. Šoreiz plāns audi riņķus pārvērst skuju vainadziņos.

Tā kā pati neesmu vainagu vīšanas eksperts, rīts sākās ar piemērota vainadziņa atrašanu. No sākuma likās, ka nu neizdosies atrast, jo vēl taču advente nav sākusies, labākajā gadījumā kādas skujas varēšu iegādāt, bet ne kā. Man paveicās un acīs iekrita viens diezgan pakupls un pufīgs vainadziņš, kas bija izrotāts ar smukiem, trekniem čiekuriem. Tad nu ņēmu ciet un laidu uz studiju to nofotogrāfēt. No viena vainadziņa abrakadabra uzbūru četrus, tad vēl pāris krāsu korekcijas, pāris akcenti, lai viss iegultos ziemas noskaņās un vuala gala rezultāts:

AUDI Ziemassvetku e-kartite

Spešilī fo Ģirts – Lieldienu un Līgo e-kartīte:

Lieldienu e-kartīte

Līgo e-kartīte

This entry was posted in Dizains, Foto, Fotostudija and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments