Ziemassvētku kartiņa

Mēs esam dzīvi, sveiki un veseli.. ja nu kāds sāka satraukties par pāris dienu klusumu mūsu blogā ;) Vienkārši sniegs bija pieputinājis, saputinājis un aizputinājis mums iespējas piekļūt pie interneta. Joprojām esam Ģirtam parādā iepriekšējās e-kartītes, bet vakarpusē labosimies, un viss tiks izdarīts.

Bet tikmēr vēl viena Ziemassvētku kartiņa, ko mums pasūtīja KABKAI grāmatvedības pakalpojumi. Vēlme bija pēc piparkūkām, odziņām un Ziemassvētku sajūtas. Tad nu arī gāju ogu un piparkūku meklējumos un, protams, kā tad Ziemassvētki bez riekstiņiem. Vēl iešāvās prātā šokolāde un paņēmu zefīrus šokolādē. Jāsaka, ka es īsti nespēju pievienoties un piekrist šim nosaukumam, jo zefīri, kas nav šokolādē, ir pavisam savādāki, stingrāki un pufīgāki. Šitas meistarojums man drīzāk asociētos ar putna pienu.. jo man liekas, ka kādreiz biju ēdusi, ko līdzīgu tam, kas tur pa vidu šokolādei, un to sauca par putna pienu. Vienvārdsakot, ar visu šo krāvumu devos uz fotostudiju. No sākuma biju domājusi to visu daiļi izlikt uz lina tipa auduma. Protams, lēnām visa procesa gaitā manas domas sāka sašķiebties un beigās salikās, ka viss paskats ir krietni vien par saldu un pārspīlētu. Kā vaininieku atradu tos pašus zefīrus šokolādē. Tomēr prāts nelikās mierā, jo tam visu laiku gribējās šokolādīgu sajūtu. Prātoju, prātoju un beigās atminējos, ka man taču pagājušajos Ziemassvētkos tika uzdāvināts smuks koka trauks tumši brūnā nokrāsā, kas varētu piešķirt manu tik ļoti gribēto šokolādes pieskaņu. Trauks, dzērvenes, piparkūkas, riekstiņi.. abrakadabra.. un te nu tā ir!

Ziemassvētku kartiņa

This entry was posted in Dizains, Foto, Fotostudija and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Comment