Fotosesija ar Santu

Parasti, kad eju pie kāda ciemos man dikti patīk pētīt bilžu albumus un visvairak jau tās pāris un vairāk gadu vecās bildes, jo tad man kaut kā vienmēr sanāk dikti izsmieties par visiem apģērbiem un frizūrām, kas bijušas modē, vai arī, kas pašam likušās, ka baigi labi izskatās :) Arī man netrūkst mājās albumu, no kuriem rēgojos laukā unikālos paskatos ar 5 matu šķidru čolku, nenosakāma garuma svārkubiksēm un vēl visādiem brīnumiem mugurā.

Savukārt Santa griezās pie mūsu fotostudijas ar vēlmi iemūžināt savu būtību un atmiņas par burvīgi pavadīto gadu, kas bijis pilns ar pozitīvām emocijām, aizraujošu ceļojumu uz Japānu, jaunām tikšanām un jauniem draugiem. Nekādu lieku aksesuāru, kas ar laiku varētu novecot un novērst uzmanību. Tikai Santa, skaists, klasisks matu griezums un stilistes Ditas Graudas make-up :)

Fotosesija ar Santu, Fotostudija SKATE.LV

Fotosesija ar Santu, Fotostudija SKATE.LV

Fotosesija ar Santu, Fotostudija SKATE.LV

This entry was posted in Foto, Fotostudija, Individuālā fotosesija and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>