HES snow fotosesija

Kā zināms, šī sezona solās būt produktīva. Snieg sniegs, kas varbūt šonedēļ mani tik ļoti neiepriecina, jo ir mana nedēļa tīrīt ielas trotuāru, tomēr sniegs ir tas, kas dod iespējas snowbordam doties ielās.

Šoreiz plāns mūs veda uz Salaspils HES, kur atrodas vieni no garākajiem un lielākajiem Latvijas handreiliem (manā tulkojumā – rokutrubām). Diemžēl noskatītā reila beigās ir novietoti milzīgi akmeņi, kas pamatīgi traucē to noslaidot līdz galam, tapēc pēc īsa meklējuma problēmas risinājums tika atrasts milzīgā ceļazīmē. Wallraids pa skaisto, te arī neliels ieskats pāris bilžu izskatā. Labākās bildes diemžēl jāsaka atkal netiks publicētas, jo lēnām gatavojos personālizstādei, kā teikt, kaut kas jāatliek atvilknītē.

top HESGroza WallrideStrazdins Wallride 180 out

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, snowbords and tagged , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

3 Comments

 1. Rubarbers
  Posted janvāris 6, 2010 at 11:54 am | Permalink

  I see a missing f/s board, but really, it is good!!!

 2. Posted janvāris 7, 2010 at 10:38 am | Permalink

  intriga aug, ar to atvilknes saturu.

 3. edgars
  Posted janvāris 11, 2010 at 9:27 pm | Permalink

  pati doma jau ir zajebis.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>