Sensora tīrīšana Baltijas foto servisā

Ilgi cietāmies ar dažiem īpaši kaitinošiem punktiem uz sensora, kas rotāja katru bildi un kurus vajadzēja tīrīt nost, bet, kad parādījās vēl viens kleksis, kurš negribēja savu vietu pamest, tad, nu, sapratām, ka jātīra vien tas sensors būs. Paši mēs ar savām ķetnām neriskējām to tīrīt, uz briesmu Canon servisu, kuriem “neinteresē, vai mūsu sensors beigās ir tīrs vai nav, jo programma visu uzrādot un nosakot”, nemaz i vairs nedomājām iet, jo kurš divreiz ies maksāt 30 Ls par nenotīrītu sensoru. Tad, nu, nospriedām, ka jāaiznes uz Pulkveža Brieža ielas “Baltijas foto servisu”, kur mēs tīri bieži mēdzam piekāpt citās darīšanās.

Un te, nu, gods un slava Aivaram (žēlīgs Dievs, ja atkal būšu kaut ko noputrojusi ar vārdiem ;) ) – tik burvīga un laipna attieksme.. No sākuma uztaisīja testa šāvienu, lai kopīgi apskatītos, cik liels šmulis mums tas sensors ir. Pēc tam tik atstāj savu numuru un gaidi zvanu, kad varēsi braukt pakaļ. Nekādas n-tās zvanīšanās, lai noskaidrotu, vai vispār kāds ir tavam fočikam pieķēries.

Pēc tam, kad aizgāju pakaļ, manā acu priekšā taisījām vēl vienu testa šāvienu, lai pārliecinātos, ka iztīrītajam sensoram nav kaut kur kaut kas uzkleksējies atkal jau virsū. Man jau likās, ka viss ir tīrs, bet Aivars ar savu brilli uz acs un iezūmēšanas funkciju tomēr kaut ko pamanīja.. sirsnīgi atvainojās, ka vajadzētu vēl uzgaidīt, jo, nu, šitas spoks arī ir jānoņem, iesēdināja mani krēslā, lai gaidu, un nozuda ap stūri. Beigās dabūjām skaistu tīru sensoru bez neviena klekša un piedevām 20 Ls samaksājām. Mēs bijām tik priecīgi, ka aiznesām iztīrīt arī otru fočiku!

Milzumliels paldies Aivaram! :)

This entry was posted in Foto and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

3 Comments