Snowborda fotosesija Gaiziņā

Hola !

Spītējot aukstumam, devāmies ceļā uz Gaiziņu vai, precīzāk sakot, Latvijas snowborda vēstures šūpuli.

Skats no Gaiziņa Dienvidu nogāzes

Šoreiz devāmies ceļā jau piektdien, lai paspētu pa ceļam atgriezties restorānā “Sēnīte” uz kārtīgu pusdienu sesiju :) Pāris kvadrātaini kadri uz Kieva un Astias, un jau tālāk ceļā uz Kaķīšu viesu māju, kur laika  zobs nav skāris itin neko, viss ir tāpāt, kā vecajos labajos laikos. Nākāmā diena tiek pavadīta intensīvā spīlējumā uz reiliem (roktrubām)

Gaiziņa roktrubas

un pamatīgi bezjēdzīgā pārgājienā, meklējot kādu spotu, līdz atgriežamies izejas punktā un izveidojam paši savu spotu !

Savs Gaiziņa Spots

Nelielu trešās dienas raksturojumu dod šī bilde

Gaiziņa apkārtne

Pēc kārtīgas ciemošanās pie kaimiņiem mūsu braucējiem prātā ir tikai viens – atpūta. Arī izmisīgais mēģinājums nonākt līdz Bākūzim beidzas ar vietējo stirnu un aļņu apskati :D

Golgātas briesmoņa pusdienu pārpalikums

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, snowbords and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Posted janvāris 25, 2010 at 11:30 pm | Permalink

    kur to zivi atradat un kapec bakuzi neatradat???

  2. Posted janvāris 25, 2010 at 11:34 pm | Permalink

    Zivs (Golgātas briesmoņa pusdienu pārpalikums) bija ne bet tālu no Kaķīšiem, bet uz Bakūzi divreiz pa ātru nogriezāmies – tikai braucot atpakaļ sapratām, ka bija jānogriežas uz Ērgļu ceļu, kas bija trešais krustojums :)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>