Retro fotosesija

Aleksandra ieradās pie manis fotostudijā, lai piepildītu savu jau diezgan senu vēlmi – fotosesiju retro stilā. Tā kā sapņojusi par to un meklējusi savu fotogrāfu jau bija diezgan ilgi, Aleksandra bija visu perfekti pārdomājusi, ko un kā vēlētos, un ieradās apbruņojusies ar burvīgām mazām cepurītēm ar tīkliņu, kas man aiz sajūsmas lika spurgt, melniem cimdiņiem rotātiem ar mežģīni, pelēkstrīpainu pūkainīti, ko likt ap pleciem un fifīgu, elegantu, melnu kleitiņu uz auguma.

Balerīnas pieredze un grācija jūtami deva savu. Mans teiktais tika saprasts jau no pusvārda un ar tādu eleganci tika izpildīts, ka sajūta bija – manā priekšā ir kino dīva no pagāšā gadsimta 30. gadiem :)

Retro fotosesija

Retro fotosesija

Retro fotosesija

Retro fotosesija

Retro fotosesija

This entry was posted in Foto, Fotostudija, Individuālā fotosesija and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*