Inspired Digital 2010 foto

Hola,

Vakar sanāca nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – pabūt Inspired Digital 2010 seminārā, kā arī pie reizes pastrādāt. Darba uzstādījums bija preses reportāža. Tīri tehniski fočēts tika, izmantojot Canon EOS 5D mark II un pārsvarā 70-200mm 2.8 IS objektīvu, minimālas problēmas sagādāja 5D autofokuss, kas nedaudz peldēja pustumsā. Tomēr šādiem pasākumiem iespējams labāk izmantot trešo marku, bet tam savukārt pie lieliem iso ir lielāks grauds. Tā kā telpas bija patumšas, beigās tomēr paliku pie 5D.

Runājot par pašu pasākuma saturu, man personīgi patika francūža prezentācija par facebooku, par ko iepriekš īpaši nebiju interesējies. Domāju uzņēmumu darbiniekiem, kas atbild par mārketingu, tiešām noderīgs info, ko izmantot darbā. Kārtējo reizi bija saprotams, ka visas jaunās tehnoloģijas ir nenovēršamas un tām tomēr ir jāpievēršs liela uzmanība uzņēmuma darbībā.

Tālāk arī ieskats pašā pasākumā, pēc stāstītā seminārā, tam visam bija jābūt mūsu fotostudijas flickrā, bet tas jau ar laiku :)

This entry was posted in Foto and tagged , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*