Snowborda Čempionāta Fotosesija Milzkalnē

Spītējot slimībai, pa ilgiem laikiem devos fotogrāfēt Latvijas Snovbordistu čempionāta sacensības. Laiciņš bija perfekts superīgai saulainai fotosesijai, pāris joka kadri ar Kiev-60 kalna pakājē, kas vēl neattīstīti stāv iekš filmiņām, un jau bija laiks doties uz tramplīnu. Programmā bija paredzēts gan tramplīns, gan hips, manas domas vai, pareizāk sakot, fotogrāfiskais skatījums vairāk bija koncentrējies uz hipu, bet, apsteidzot notikumus, diemžēl hipa sesija izpalika. Tas nekas, šoreiz man padomā bija jauns fotogrāfiskās tehnikas paņēmiens, kas prasīt prasījās pēc izmēģināšanas. Nesen iepirktais Pocket Wizard kabelītis man ļāva caur fotoaparāta pults palaidēju attālināti ar Pocket Wizard raidītāju izšaut kadru, kas kombinācijā ar otru fotoaparātu deva iespēju iemūžināt notikumu uzreiz ar diviem aparātiem.


Tramplīns bija ļoti pateicīgs poligons šim piegājienam – uzmetiena pakājē Mark III ar fisheye, un nedaudz sāniski no tramplīna ar 5D Mark II un 70-200, kā arī pāris zipenes, lai nedaudz piegaismotu braucējus. Augstāk  piemērs, un tālāk jau vienkārši pāris bildes no sesijas.

Ar lepnumu arī jāsaka, ka kā pasākuma atbalstītāji dāvinājām ekstrēmo fotosesiju kopā ar mani trakākajam triku izpildītājam, ko ieguva Artūrs Cukunde.

This entry was posted in Ekstrēmais foto, Foto, snowbords and tagged , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Comment