Pīļu dīķis Arkādijs

Pagājušo pirmdien, vakara saulītes vilināti un mājupbraucot redzētās plūstošo ūdeņu ainas Arkādijparkā iespaidoti, iecerētos darbus metām pie malas, lai aizčāpotu un tuvāk apskatītu aizejošās ziemas brīnumdarbus. Protams, ka uz līdziešanu kaklā aši uzkārās arī eosiņs-filminieks, tad, nu, vien atlika izvilkt no ledusskapja filmiņu un doties laukaa..

Jāsaka, ka tādu skatu manas acis šinī parkā vēl nebija redzējušas. Pīles, protams, bija vājprātīgākajā sajūsmā par šo jaunizveidojušos dīķi :) un pēkšķināja ar dubultsparu, un es jau arī par šo burvīgo skatu būtu vienis prātis ar pīlēm, ja vien manā garderobē būtu gumijnieki, ko uzvilkt kājās. Tagadiņ es dabūju meklēt seklākas vietas, kur iztipināt cauri, un kādu pauguriņu, uz kura glābt savas pekas no ūdeņiem.

Vispār kādu laiciņu tur padzīvojoties un pavērojot publiku, tīri gardi izķiķinājos, kā nu katrs reaģē pārplūdušo celiņu situācijā un kā izdomā šo šķērsli pārvarēt, protams, bija cilvēki, kuriem šie ūdeņi bija bijuši nebijuši, un cēlā mierā tiem izbrida cauri. Bet visjautrāk vērot bija trīs meitenītes, kuras izštukoja, ka tā, kurai ir gumijnieki, nesīs tās otras divas pāri.. Pirmo nesa mazāko – knapi knapi, bet tomēr varonīgi pārnesa un uzlika uz sniega čupiņas.. tad devās pakaļ otrajai, kura augumā bija galvas tiesu garāka par viņu pašu.. bet nu pusi no tā garuma pārsvara piešķīra špiļku kurpītes uz super augstiem papēdīšiem. Bet kamēr viņa devās pakaļ, lai nestu, kurpīšu meitene jau bija galvā izsrādājusi savu plančiku, kā pārvarēt ūdeni – viņa no rokās turētā maisiņa izvilka kedas, kurās kā galošās mēģināja iebraukt ar visām savām špiļkām, kurām, aizmirsu piebilst, bija supergaršs un izstiepts purns. Protams, ka kedā līdz ar to iegāja labi ja puskāja, un, skrienot pāri peļķei, pēc pirmajiem diviem soļiem jau kedas nolidoja nost. Kaut ko no visa šitā mēģināju arī iemūžināt pāris kadros, bet jāsaka, ka īpaši labi nav sanācis, jo var just, ka roka smieklos notrīcējusi :)

This entry was posted in Foto, Ielu fotogrāfija and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

One Comment