ORIGAMI

Vienu dienu, stumdot mākoņus, aizdomājos par grāmatu, kas mums kādreiz mājās bija bērnībā un kuru tiku reizēm šķirstījusi. Pēdējo reizi vizuāli atmiņā to atceros tādu diezgan papluinītu, jo, kā mēs zinām, mazi bērni nav īpaši saudzīgi pret grāmatām un mēdz tās papildināt ar zīmējumiem un vietām šo to izplēst.. vienvārdsakot.. grāmata bija pilna ar shēmām, kā locīt papīru un uzburt visādus brīnumus. Tā kā grāmatas atrašanās vietu vairs nespēju atminēt, un, manuprāt, to atrast labākajā gadījumā spētu tikai izmeklētājs Caps ;) (kā nekā, ja var atrast neredzamos Nr. 1 līdz 7, nevajadzētu būt nekādām grūtībām ar grāmatu), tad nu sāku meklēt internetā kādu pamācību, kā varētu kaut ko interesantu no papīra uztaisīt, jo līdz šim vienīgais, kas man padevās, bija tvaikonītis, un ar to arī mana papīrmāksla izbeidzās. Atradu vardi, savdabīgu shēmu, kā veidot sirdi, un putniņu. Pie vardes nemaz neķēros klāt, sirds it kā sanāca, bet tur procesa beigās bija iesaistīta līme, un pie šī faktora arī sirds apstājās, jo līmes man protams nebija.. tad, nu, 3 lietas labas lietas, un ķēros klāt putniņam, pie kura shēmas saprašanas es diezgan ilgi nomocījos, bet beigās izmocītais putnēns salikās, nu, tik fotogēnisks un smuks, ka tā vien prasījās to noknipsēt. Un, tā kā mums ar Lieni jau sen brieda sesija, tad abus smukuļus salocīju kopā vienā lielā ORIGAMI sērijā.

This entry was posted in Foto, Individuālā fotosesija and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>