Brīvdabas kāzu fotosesija

Kādu laiku atpakaļ mana superīgā kaimiņiene palūdza, vai es nevarētu safotogrāfēt māsas kāzas. Mēs arī piekritām – Laura un Agris salaulājās jaukā sestdienas pēcpusdienā, kuras skaisto idilli gan izjauca neliels lietus gāziens, kas nedaudz arī patraucēja fotosesijā. Bet viss ir labi, kas labi beidzas, un, arī nedaudz aizbēgot no lietus, mums arī jauki paveicās :)  veselās divās fotosesijās Turaidā un Igatē.

Atšķirībā no nedēļu iepriekš izpildītā specpasūtijuma – kāzām analogā formātā uz filmiņas (par to jau citā ierakstā) šoreiz viss notika digitāli ar studijas izbraukuma gaismām. Te arī pāris bildes, kas laulāto rokās jau nonāca izdrukātā veidā !

This entry was posted in Foto, Kāzu fotosesija, Romantiskā fotosesija and tagged , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

3 Comments

 1. Posted jūnijs 6, 2010 at 9:53 pm | Permalink

  Trešais foto ir vnk kā no pasaku meža!

 2. ilze
  Posted jūnijs 7, 2010 at 10:54 am | Permalink

  nja, es ari par to mezhu nespeju beigt sajusminaties!

 3. Lasmo
  Posted jūnijs 25, 2010 at 7:31 pm | Permalink

  Superīgā kaimiņiene, yo, yo!

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>