Makro ar kenko

Mana galva ir īsta kāpostgalva ;) galīgu aizmirsu palielīties ar mūsu kenko makro gredzeniem. Kaut kad iemēģināju arī ziemā uz leduspuķēm, bet principā pirmais tests bija maijā, jo man jau dikti vienmēr paticis caur objektīva aci līst klāt visādiem ziediem, klasiskajām ūdenspilītēm uz augiem, sakaltušām lapām, iepuvušiem āboliem un citiem brīnumiem. Jāsaka gan, ka izmēģināju tikai divus, gredzens ar vislielāko pietuvinājumu vēl gaida savu kārtu. Pasniedzējs Jansons gan neizteicās īpaši labi par makro gredzeniem, jo tie nestāv klāt makro objektīviem, bet tā kā mūsu budžetā netika rastas iespējas kvalitatīva makro objektīva iegādei, savu kāri uz makro bildēm risinājām, tomēr iegādājoties gredzenus.

Tests bija kādā maija svētdienā paralēli piknikam zaļumos :) Pirmais mēģinājums bija taureņi – kamēr es ar savu flegmātisko ātrumu mēģināju tiem pielīst tuvāk, lai neaizbiedētu, protama lieta, ka visi paspēja aizmukt. Līdz ar to taureņu lietu pārņēma Mārcis, un pēc kāda 10 minūšu atspoles skrējiena no vienas taureņu mītnes vietas uz otru 1 bilde sanāca :) Tālāk es turpināju ar mierīgākiem un paklausīgākiem objektiem ābeļziedu un raspodiņu paskatā.

This entry was posted in Foto, Makro and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*