Radio 101 video

Hola,

Nedaudz par pēdējo Radio 101  divu video uzņemšanas procesu.

Atšķirībā no iepriekšējiem diviem šie tika filmēti jau dabīgā vidē DFAB telpās un jaunajā Radio 101 mītnē uz Brīvības ielas. Ja par DFAB filmēšanu neko īpašu nevar izcelt, izņemot, protams, kolorīto darbnīcas vidi, tad pēdējā video gan jau tika izmantotas vairākas lokācijas, arī interesentākas, piem., viesnīcas Latvija (Reval hotel) jumts, kur arī atrodas paša radio raidītājs. Ļoti noderēja fisheye objektīvs, kas ļāva iefilmēt arī liftā un uz ielas spēja ietvert ne tikai dīvānu ar visiem radio dīdžejiem, bet arī jaunās mītnes aprises. Papildus ļoti izpalīdzēja jaunais ND filtrs, kas ļāva filmēt ar pilnībā atvertētu difragmu arī saulainā dienas laikā.

Čekojiet esošos video, un, cik zināms, tad kā minimums taps vēl viens :)

This entry was posted in 5D mark II, Mūzika, video and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*