“Bai Bai” VASARA + SĒRIJA, PĀRTRAUKTA

Agrs 6dienas rīts, ārā jūtams drēgnums, termometra stabiņš pie loga rāda knapi 15 grādus, un mēs samiegojušās dodamies ceļā Ogres virzienā ķert pēdējos vasaras mirkļus.

Pirmais pieturas punkts, kur piestājam, stilistes Ditas māja. Kamēr es baudīju piparmētru tēju un štopēju gardu kliņģera gabaliņu, ķiķinot par Ditas suņuku, kurš nebija pamanījis, ka viņam zobos daiļi iesprūdusi gara smilga, Dita aši knaši kopā ar mammu frizierīti uzklāja make-up un izveidoja matu sakārtojumu pēc Ievas vēlmēm – dūmakainas acis + vieglas lokas.

Pāris bildes no procesa iemūžinājām ar Ievas aljo, jo kurš gan pa slapju zāli grib līst caur vēl slapjākiem krūmiem, lai izvilktu fočiku no mašīnas :)

Nākamais un beidzamais pieturas punkts – Pļavas. No trīs iecerētajiem spotiem reāli paspējām pusotru, jo mākonēni, riebekļi, sajūsminoti mūs vērojot, sablīvējās tik cieši, ka sāka gāzt kā ar spaiņiem līdz pat pašam vakaram. Un te, nu, bija bai bai smukajām lokām un vasarīgajām sajūtām, bet par spīti visam rīts bija izdevies :)

“SĒRIJA, PĀRTRAUKTA”

This entry was posted in Foto, Fotostudija, Individuālā fotosesija, Individuālā fotosesija ar stilistu and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

2 Comments

  1. Liene
    Posted augusts 27, 2010 at 4:09 pm | Permalink

    Nokrāsa ir burvīga un patiesībā nemaz neliekas, ka vasara jau iet prom, drīzāk spirdzinoši slapja vasaras diena :)

  2. Posted augusts 28, 2010 at 8:26 am | Permalink

    nja, es jau ari meginu sev iestastit par visam varitem, ka vel ir vasara, bet, kad kajas jau tresho dienu bus zabakjelji un kastanji sak birt zemee…. ;)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>