Individuālā fotosesija ar stilistu

Sanita fotosesiju ar stilistu bija saņēmusi kā dāvanu savā dzimšanas dienā. Fotosesijā paspējām izmantot 4 tērpus, no kuriem viens tērps – kleitiņa, bija Sanitas pašas darināta un to, nu, ar stilisti Aiju uzskatījām, ka nekādi nedrīkst atstāt aiz kadra :) Sanitas sākotnējo frizūru lēnām fotosesijas gaitā padarījām lokaināku un cirtaināku, ar ko labi varēja variēt un pastiprināt noskaņu, no romantiski vējainām lokām pie džinsu svārciņiem un nedaudz klasiskāka matu sakārtojuma violetajai kleitai, līdz krietni vien haotiskākām šķipsnām pie fifīgā puķīšu kostīmiņa, kur akcentam vēl pievienojām manu matu lentas puķi ap Sanitas roku.

This entry was posted in Foto, Fotostudija, Individuālā fotosesija, Individuālā fotosesija ar stilistu and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>