DĀVANU KARTE

DĀVANA – FOTOSESIJA

Piedāvājam Jums pārsteigt un iepriecināt sev tuvus un mīļus cilvēkus, uzdāvinot fotosesiju. To iespējams paveikt, iegādājoties mūsu dāvanu karti. Dāvanā papildus fotogrāfa pakalpojumiem iespējams iekļaut arī stilista pakalpojumus.

SKATE.LV dāvanu karte fotosesijai

Pasūtīšana

Dāvanu karti iespējams pasūtīt, rakstot uz info@skate.lv vai zvanot pa tālr. 29609349. Dāvanu karti iespējams saņemt elektroniskā formātā savā epastā vai mūsu studijā nākamajā dienā pēc pasūtīšanas. Apmaksājot dāvanu karti ar pārskaitījumu, dāvanu karti var saņemt pēc apmaksas saņemšanas mūsu kontā.

Dāvanu karte – Fotosesija

  • Dāvanu kartē tiek norādīts Jūsu izvēlētais pakalpojums, neminot tā vērtību, kā arī kam karte tiek dāvināta.
  • Dāvanu karte derīga sešus kalendāros mēnešus no pasūtījuma datuma, kas norādīts uz dāvanu kartes.
  • Fotosesijas dāvanu kartes cenas, sākot no 50EUR.

__________________________________________________________________________________________________________

FOTOSESIJA

Fotosesija ir modeļa un fotogrāfa kopdarbs. Lai rezultāts sniegtu gandarījumu, modelim iepriekš vajadzētu apdomāt, ko īsti viņš vēlētos, un izklāstīt savu ideju, vīziju, lai fotogrāfs varētu dot ieteikumus, rast tehnisko risinājumu. Lai fotosesija veiksmīgi izdotos, modelim vēlams būt labā garastāvoklī :) un mundram, jo pat stundu ilga fotosesija prasa diezgan daudz pūļu ne tikai no fotogrāfa puses, bet arī no modeļa.

Piedāvājam diva veida fotosesijas – izbraukuma fotosesijas un studijas fotosesijas.

Fotosesija izbraukumā

Tā ir fotosesija Jūsu mājās vai ārā atkarībā no laikapstākļiem un vēlmēm. Izbraukuma fotosesiju pluss ir dinamiskāki, krāsaināki un daudzveidīgāki attēli, kā arī tas, ka fotosesiju iespējams veikt Jums ierastā un tuvā vidē. Fotosesijas ieceres un vēlmes iepriekš kopīgi tiek izrunātas, lai mēs pēc iespējas labāk spētu izplānot fotosesiju un tai sagatavoties.

Fotosesija studijā

Fotostudijā atkarībā no idejas un vēlmēm parasti notiek stundu ilga fotosesija vai 2 līdz 3 stundu ilga fotosesija. Stundu ilga fotosesija pārsvarā der gadījumos, kad vēlaties nedaudz fotogrāfiju atcerei par kādu īpašu notikumu Jūsu dzīvē, kā arī, ja vēlme ir safotogrāfēt bērnus, jo garākas sesijas mazajiem ķipariem parasti ir par grūtu. Arī fotostudijas fotosesijas iepriekš plānojam, lai vienotos, kādās noskaņās, tematikā un stilā tās tiks ieturētas. Ja nav iespējas vai vēlēšanās tikties, lai iepriekš izrunātu fotosesijas procesu, tad iesakam līdzi ņemt vairākus apģērbus, apavus, rotaslietas, un pirms fotosesijas kopīgi tad atlasītu fotogēniskākos variantus un izrunātu Jūsu vēlmes.

Protams, atkarībā no idejas un projekta, fotosesija var aizņemt arī dienu vai vairāk.

Pēc fotosesijas fotogrāfs veic bilžu atlasi un apstrādi. Jūs saņemsiet apstrādātas fotosesijas labākās fotogrāfijas ierakstītas flash atmiņā gan drukai nepieciešamajā kvalitātē, gan arī kvalitātē, kas nepieciešama fotogrāfiju lietošanai internetā. Fotogrāfiju daudzums ir atkarīgs no izvēlētās fotosesijas. Stundu ilgas fotosesijas gadījumā Jūs saņemsiet apmēram 25-30 labākās fotogrāfijas un vienu izdruku 15×21 cm formātā, savukārt 2 stundu ilgas fotosesijas rezultātā saņemsiet apmēram 40-50 apstrādātas labākās fotosesijas fotogrāfijas un trīs izdrukas 15x21cm formātā.

Fotosesijai ļoti silti iesakām izmantot arī profesionāla stilista pakalpojumus! Stilists izcels Jūsu skaistumu, uzklājot Jūsu tipam, vēlmēm un stilam atbilstošu make-up un izveidojot atbilstošu matu sakārtojumu, un piešķirs fotosesijai noteiktu noskaņu, ko fotosesijas gaitā, mainoties tērpam un stilam, stilists attiecīgi piekoriģēs.

Fotosesijas notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Šobrīd sakarā ar lielo darba apjomu bildes ir gatavas 4 – 6 nedēļu laikā.

 

0 Responses to this post
Add your comment

You must be logged in to post a comment.